Pietro Quicksilver Maximoff

Péťa patří k nejstarším mutantům a když si dá někdo tu práci a pročte si jeho životopis, tak může mít dojem, že o to, zda bude kopat za hodný nebo zlý si v Marvelu každý rok hází korunou. Momentálně jede za světlou stranu síly (teda alespoň si to myslím). Můžeme ho najít v každém Marvel universu a ač se jednotlivá pojetí občas trochu liší, tak všechny jeho verze mají jedno společné – jestli je Daken komiksovým Mordredem, tak je Pietro komiksová verze Draca Malfoye. Světlé vlasy, přesvědčení o vlastní nadřazenosti a davy pištících fanynek, toužících se o něj starat. Která by ho nepoňuchňala, když houmlesačil bez schopností? Teda po prvním opláchnutí hadicí na dvorku, protože vypadal jako když ho někdo sežvejkal a vyplivl… ale pořád měl styl!

Ian Nottingham

No a v případě tohohle gentlemana si korunou nikdo nehází, protože on hajzl je, byl a bude. Má štěstí, že je pěknej, jinak bych mu přála držkovou pomalu v každém okýnku, kde se objevil.Zachraňuje to, že je jeden z mála, který nevypadá s dlouhými vlasy jako kretén (Top Kráva prostě tyhle máničky umí), bojuje katanou, je relativně vtipný. A je to angličan. Slyšíte dobře, dlouhovlasý angličan v kabátě s katanou. Duh, mně teda ke štěstí stačí i míň.


ian nottingham comish by *nebezial on deviantART

Aquaman

Artur je tak trochu chudák. Řeknu to narovinu, většina internetu z něj má prdel. Je to vládce moří, ale ve většině bitev měl přínos jako francouzské jednotky. Jenže pak přišla nová DC 52, o které tu rozhodně vyprávět nebudu a do které vládce sedmi moří nakráčel s koulemi z titanu a Sarkasmem. Scéna, kdy příjde do restaurace a objedná si sushi, mě srazila na kolena a já v něm konečně spatřila někoho, kdo si zaslouží být v mém prestižním žebříčku. Gratuluju, už nejsi trapák!

Wee Hughie

Tohle není vtip. A pokud se vám to nelíbí, tak kšá. Hughie si zaslouží tu být, protože je to Hughie. Skot k poňunání, který navíc vypadá jako Simon Pegg a má toho nejšpekatějšího křečeka na zemi a jde z trapasu do trapasu. I když je někdy na pěst, tak je z něj na první pohled jasné, že je to takový ten klasický pan správňák, který nemůže vadit žádnému tatíkovi jehož dceru bere ven.

Shatterstar

Kapitán Jack Harkness Marvelu. Víc snad nemusí být řečeno. Stačí si přečíst jedno číslo X-Factoru, kdy se seznamuje s jinými mutanty a jeho přítel ho po každém pozdravení táhne pryč, protože jeho Ahoj znamená to samé, co Jackovo Ahoj. (Ti, co nesledují Doktora Who nebo Torchwood si zagooglí. Nechce se mi vysvětlovat to, že kapitán Jack je humanoidní vesmířan, kterému nedělá problémy souloužit prakticky s čímkoliv) Ovšem to není jeho jediná přednost. Star je taky vynikající šermíř, bojovník a natvrdlý trouba, který se v našem světě pohybuje s elegancí slona v porcelánu a se zájmem malého dítěte.

Danny Iron Fist Rand

Danny je prostě koťátko. Takový protipól klasických supermiliardářských superhrdinů. V komiksech, které jsem s ním četla byl takový shy dork, který měl deprese z toho, že si malý děti dělají legraci z jeho bot. Popravdě, z těch jarmilek si dělám legraci i já. Ovšem v momentech, kdy se dostane do nějaké té akce (no homo), tak se dovede prezentovat jako cool chlapík.

zdroje: comicsvine

Teď to slíbené fňukání: Nastavila jsem článek, aby se to zobrazilo přesně o půlnoci. Jelikož by Neo mohl být můj bratr, tak se něco potento a já na to přišla až teď – proto zpoždění. A jak jste si mohli všimnout je letošní hitparáda dost naprd, protože fakticky nemám čas vymýšlet něco lepšího. Ale snad to do příštího roku vypiluju!