Slibovala jsem, že o tomhle psát už nebudu, ale jsem hrozně prolhaná. Stala se mi totiž taková zajímavá věc. Jedu si po Praze a slyším jak nějaká doňa Retardýna a její kamarádka ukazují na mojí malou termotaštičku (která je tak maličká a nenápadná, že jsem schopná do ní kromě pouzdra na injekce naprat i velký dvě flašky ledovýho čaje od Dobrý vody) že je to divná kabelka a navíc že mám trekovej batoh ve městě. Taky se vám zatajil dech? A za tohle může Módní peklo! Není to kabelka, ale termotaška na injekce (a svačinu), kterou jsem navíc dostala grátis, takže jsem její vzhled nemohla ovlivnit – no dobře, maličko jsem jí vytunila plackama, ale chápete kam směřuju ne? A ten bágl nebudu komentovat. Holky, moc čtete Adu a já někam ten počítač, žrádlo a oblečení narvat musím, tohle mi vyhovuje, takže to měnit nehodlám a stejně jsem byla oblečená líp jak vy.
Teď se pokusím dát zápisku nějakou pointu, tak se zmíním o pár problémech, které jako copaxone narkoman-začátečník pociťuju. Dostala jsem kopec užitečných věcí, ale ta taška je praktická asi jako hřebíkem do oka. Popruh je krátký, takže když si to hodím přes rameno mám to těsně pod prsama. Pokud to nosí někdo vyšší než já, tak to musí mít jako náhrdelník. Snažila jsem se na netu najít něco, co by mi mohlo pomoc, jako třeba kde sehnat termotašku od Vuittona, ale prdlačky. Jen to, že můžu žít plnohodnotný život i s touhle chorobou a blablabla.
Tak jsem si zahrála na fešnblogerýnu a projela jsem internety, abych našla nějakou termotašku vhodnou pro dámu. Aby mi to ladilo ke kabelkám, mašli na hlavě a podobným číčovinám a heuréka, oni dělaj i docela pěkný. A i v Čechách. What the hell?

simply-living.co.uk

simply-living.co.uk

Tohle je asi moje favoritka. Bohužel za ty prachy aby v ní seděl skřítek a ochlazoval stříkačky maličkatým vějířkem.  A asi bych jí za sebou tahala na vozíčku, ale ty kytičky jsou prostě sladký.

http://www.modes4u.com

http://www.modes4u.com

Tahle je taky úplně ťuťu, ale taky úplně vyprodaná 🙁

http://www.mall.cz/termo-tasky/built-extra-large-relish-lunch-tote

http://www.mall.cz/termo-tasky/built-extra-large-relish-lunch-tote

Mno a tenhle obrázek asi nastavím taťkovi na pozadí počítače, protože se tuhle kasal, že mi klidně koupí něco míň tankoidního. A tohle se dá alespoň držet za ty uši.

A morální ponaučení příběhu: Netlemte se lidem s divnejma taškama. Oni za to nemůžou