Připadala jako až moc malý společenský vyvrhel, takže jsem se pustila do objevování Warcraftu. Kámošům, kteří hráli jsem se dost brutálně smála, protože mi to přišlo jako zábava hňupů a ztracených existencí. Warcraftí komiksy mě nebavily a když jsem si přečetla knížku, tak mi to přišlo jako hodně trapná fanfikce. Posuďte sami. Epická bitka, kterou roztrhne Thrall tím, že tam přiletí vzducholodí a zařve něco ve stylu „A DOMU!“ Načež všichni sklopí zbraně a hlavy a šourem odchází. Opravdový vztah jsem si k wowku vytvořila až díky šmejdění po devinu, kde většinou figurují fanarty od holek. Malují svoje postavy, vymýšlí jim historii, rodiny a prostě díky tomu dostanu chuť hrát spíš, než když si přečtu v knížce jak moc Burning blade škodí Azerothu. Nejlepší v tomhle je imho Yapi (bacha, některé její arty nejsou zrovna cudné).

Deathwing’s Arrival by ~Altana on deviantART

Kdyby se tohle ve hře stalo, všechny moje fangirl sny se stanou skutečností.


Gilnean Lovers by ~Lihony on deviantART

a


Dena by ~Lihony on deviantART

Lihony kreslí tak nádherný draeneie, že to skoro až bolí.


Grom Hellscream and Thrall by ~HeeWonLee on deviantART

Absolutně úžasný art pracovně nazvaný: Dcery se dozveděly, že tatínek vypil všechnu coca-colu


Koltira Deathweaver 2 by ~Lihony on deviantART


Koltira Deathweaver by ~Lihony on deviantART


WoW: Love and Death by ~Altana on deviantART

Koltira je blood elf dead knight a asi moje nejoblíbenější NPCčko (žádný víc sexy jsem tam zatím nepotkala). Pokaždé když u něj plním nějaký úkol, tak z toho mám hroznou radost. A navíc ortodoxním yaoistkám praskne z jeho výstupu s Thassarianem hlava.


Make Love, not Warcraft by ~Anamaris on deviantART

Spam ukončím svým nejvíc oblíbeným fanartem vůbec. Miluju trolly a draeneie a kdyby mohli hrát za jednu frakci, tak jsem asi nejšťastnější člověk světa