Aby se mi zvedla návštěvnost blogísku tak jsem se rozhodla že naklepu surrealistický report o advíku. Advík je akce mého srdce, ale z jeho začátku jsem byla drobátko rozpačitá. Přešlo to v momentě, kdy se jako éterická víla zjevila Nime, která přivezla náš provizorní přístěnek, ze kterého se později stalo něco mezi převlékárnou a skladištěm.

Nicméně můj nejsilnější zážitek z příprav byl, když jsem se stala zatemňovacím důstojníkem našich dvou místností na linii (smrděla jsem v Nekonečném příběhu). Zotročila jsem dva týmy, které jsem vyslala zatemnit a sama jsem nad nima stála s pomyslným bičem v ruce, což později málem vyústilo ve vzpouru, když mi bylo vyhrožováno nožem, kterým ten kartón řezali. Ale alespoň to neflákali. Pak jsem se zašila prudit úžasné orgyně a-music místnosti, které mi ochotně vysvětlovaly, co na plakátech je chlap a co je chlap, co dělá ženskou. Následně jsem tam vyprázdnila obsah slintobuněk, když mi Rashida ukázala dva obrázky, kde jsou Uruhova Stehna. To velké písmeno je na místě, protože ten chlap má úžasný Stehna. Navíc když si vezme podvazky, tak mám chuť mu je ohlodat. Pak mi ještě utkvěla v paměti ta obludka z NoGod, kterou jsem viděla prvně a už ji nikdy vidět nechci. Jo a taky abrakadabra taneček byl prudce kchul.

Nejdivočejším dnem byla fakt středa. Nime dorazila s T’Sal, její sestrou, sexy Lojzou a Nagat, která bude zabita, protože je fakt dokonalá. Jenže jak si všichni návštěvníci všimli, byla recepce jednoduše zahlcena conuchtivými návštěvníky a musela se otvírat druhá, kde jsem snad tři hodiny dřepěla, takže Nime sama postavila naše ubytování, zatím co já jsem se snažila dělat. Když jsem byla propuštěna z recepce, tak jsem Nime vytáhla do mekáče, kde hranolky obracel sexy kolouch Alex a jeho kámoš s krásným zadkem Dušan. Vůbec místní zaměstnanci vypadali jako členové začínajícího boybandu. Holt, bylo na co koukat.

Drama začalo, když jsem vylezla z metra. Zvonil mi telefon a lehce nervózní Story se ptal, kde jsem, že mám plný sál. Moje první myšlenka byla:

KURVA!


Ano, jen debil mého formátu zapomene na vlastní přednášku. Takže asi o půl sekundy později jsme s Nime trhaly světový rekord na trase metro-škola. Přednáška byla o to zajímavější, že jsem naposledy běžela v šesté třídě o tělák, než jsem si sehnala uvolnění a od té doby jsem jen důstojně kráčela. Takže si umíte představit v jakém stavu jsem se do té třídy dokutálela. Normálně přednáším na stojáka, jenže teď jsem prostě musela sedět a i můj přednes byl jistě zajímavý. Prosím o ukázku:

Takže Neil síp Gaiman je původem kurvajánemůžudejchat z Asípnglie kašlkašl.“

A takhle to vypadalo celou dobu. Navíc jsem musela být prudce sexy s ksichtem rudým jako apač a vlasama jak když mě znásilnili v keři. Ale publikum židlema neházelo, takže dobrý. Následná zajímavá událost byl koncert Gothiky. Andro je fakt pěknej mužskej se zajímavým hlasem, ale já se na něj prostě nemůžu koukat, když je zmalovanej. To opravdu nejde. A ta jeho doprovodná opička měla zase děsnou prdu. S tím se však počítalo. Jenže tam bylo děsný vedro a já smrděla jako mokrej pes, takže jsem raději Nime odtáhla do koupelny a na naše místo pustila dívčiny ještě menší než my dvě (jo, to ještě jde). Pozorovat pak koncert z venku bylo nakonec nejlepší.

  • Nikdo vám nesmrděl pod nos. Když měříte stošedesát tři cenťáků, tak máte cizí podpaží přímo pod čumákem a to jako nic moc.

  • Pak se tam dalo dýchat. To souvisí s bodem jedna.

  • Navíc bylo vidět na Andrův zadek z boku. Rýsoval se přes ten kabát.

Noc s Nime ve stanu byla boží. Jen mě ráno děsně bolela prdel a ona se tvářila jako světice.

Další fajn věc byla, jak jsme se s kóliema účastnily One Piece soutěže. Žádná z nás se o to nijak hlouběji nezajímá, takže odpovědi byly opravdu chuťovky. Hlavně Namino tetování. Pak kólie po loli promenádě odjela a mě ráno bolela prdel zase. Nime byla nevinná, rozvalila jsem špeka na nějakém hrbolu.

Jako člověk od přírody všímavý musím zmínit neobvyklou koncentraci mudlatelných hošíků. Škoda, že bych za půlku šla sedět a to se léta přesvědčuju, že jsem na starší. Kromě středy a čtvrtka mi advík celkově dost splývá, takže vypíchnu pár věcí, které se mi fakt líbily.

Přednáška „Proč mě baví být atheistou.“ Vlezla jsem tam s holkama se zvědavosti a musely jsme se shodnout, že přednášející byl fakt seme. Navíc se málem porval s nějakýma divnýma týpkama, co odtáhly z místnosti nějakou slečnu. Co se týče přenášky samotné, tak se diskutovalo od osmi do jedenácti a ani vteřinu jsem se nenudila a nasávala informace jako houba.

Ples, na kterém nikdo netančil, ale zato jsme byly s kjut Arisskou a spol nalezlé u zdi a drbaly jsme, plus jsme ze svého místa měly výbornou pozorovací pozici na dva klučíky, kteří se chovali velmi ehm zajímavě. Na plese bylo nádherně vidět, jak nejsou cizí lidi zvyklí na můj humor. Prý před desátou mám zakázáno otvírat hubu a své děti ke mně nepustí.

Macuri, kde mě ty blbky, předstírající moje kamarádky, vyfotily s pivem nebo jak se škrábu na zadku. Jo a děda za plotem, řvoucí na herce ať drží huby, byl jednoduše epický.

Stará babka, která na naši skupinku koukala jako na nakažené morem a já jí pozdravila.

Nime, která je fakt Leeroy a já chci být do smrti smrťoucí pod její ochranou. To, jak válcovala Pica na konzolích, bylo fakt husý.

Lojzovy podvazky.

Chlapec, který vymýšlel před naším stanem, jak se někoho slušně zeptat jestli šuká a já mu odpověděla.

A teď rok doma na prdeli a oplakávat mé kólie

Jo a teď jsem zjistila, že jsem několikrát narazila na bestie a nezjistila, že jsou to ony. No nejsem já Pico?