Molly je mezi lidmi jedna z nejoblíbenějších postav, ani se nedivím. I když je to jedenáctiletá (a děcka tohohle věku fakt nemám ráda) hází nejlepší hlášky a vůbec je úžasná. Kromě schopnosti nakopat všem v okolí zadek dokáže zvítězit v jakékoliv deskové hře, která byla vynalezena a taky si dokáže opatřit ty nejvíc cool zvířecí čepičky ze všech. Za nějakých čtyřicet kapitol + crossroverů s Young Avengers jich prostřídala kolem patnácti (což je docela dost, vzhledem k tomu, že v manze se nejdou hrdinové, kteří projedou kolem 100 chapterů prakticky bez převléknutí. Všichni zdravíme Naruta )  a všechny byly úžasně lítlé. Hlavně ta pandí, ta je nejlepší. Pracně jsem vyhledala a vypitvala ty nejlepší obrázky Mollyných čepiček a čelenek.

V Runaways

Tuhle čepici s bambulkami nosila prakticky celé první volume, s vyjímkou scény, kdy se jí rodiče Gertie snažili useknout hlavu ve spánku…to neměla ani svojí spací čepičku.

Tohle zvířátko jsme identifikovali jako tuleně, patrně patří mezi její oblíbené, protože ji na sobě měla déle jak tři kapitoly. Molly v ní vypadá jako drsňák.

Mollyna spací čepička…děsně chci toho plyšáka.

Tohle okaté cosi taky nosí docela často a stejně jako tuleň to podtrhuje její nebezpečný zjev. Myslím, že tuhle čelenku má v několika barvách, ale byla jsem moc líná já sem dát.

A moje oblíbená panda.  Molly jí na sobě měla,  když jí unesli…opět.  Nechápu, že záporáci ve světě Runaways nepřišli na to, že unést Molly Hayesovou není zrovna nejinteligentnější nápad. Nejen že se dokáže vrátit kdy chce, ale většinou místo, kde ji drželi, změní v kůlničku na dříví.

Další zvíře, podle kterého nosí čepice je kočka, zatím se ukázala ve třech modelech. Bílé usměvavé, když šla nakupovat s Victorem a nakopla Xavina do rozkroku,  modrou, když měli smutek a konečně černou, když šli krást součástky do stroje času. To měla dokonce přes hlavu i jednu za síťovaných punčoch Nico. Když zloděj tak z gruntu.

Zatím poslední model v druhém volume byl slamáček s kytkama, když se omylem dostali do roku 1904

Runaways a Young Avengers

Runaways se setkali s Young Avengers asi dvakrát. V Civil Wars a Secreti Invasion. Leguán, kterého má Molly na hlavě je ze Secret Invasion. Dala bych se i čepici z Civil Wars ale při čistce ve své složce jsem si to asi omylem smazala a nechce se mi to stahávat znova :-/