Popravdě jsem ji ze začátku neměla ráda z jednoho prostého důvodu. Je to Wolverinův klon. A jestli fakt něco nemám ráda, tak jsou to nejrůznější klony, protože ty podle mě byly vynalezeny z jediného důvodu a to dělat bordel. Jak by byl svět idylický, kdyby nenaklonovali Thora, Goliáš by mi dal jistě za pravdu xD a jiné o kterých se raději ani nebudu rozepisovat. A aby toho nebylo málo, je to jeho ženský klon. Když už klonovali, tak alespoň mohli zachovat pohlaví, jenže dva Wolverini…to by asi svět rozdýchával blbě. Podle mě seriálová Laura vznikla jen protože v Evolution byli všichni až na Storm, Xaviera a Wolverina omlazeni, a u těhle tří by to bylo moc velký zvěrstvo, takže potřebovali nějakého teen Wolverina…Wolverinu? Teď si uvědomuju, že tohle je asi ta nejdebilnější teorie, od dob, kdy si astronomové mysleli, že jsou hvězdy přitlučené k nebi hřebíky.

Jenže Laura se chytla a Marvel si ji narouboval do mainstreamu a aby se nějak logicky vysvětlil její zrod, vznikly dvě, dle mého názoru velmi povedené minisérie X-23: Innocence lost a X-23: Target X

V prvně jmenovaném je logicky (!) vysvětleno kterak Wolverine ke kozám přišel a jak je snadné udělat z dítěte profesionálního vraha před dovršením patnáctého roku života. A i to, že díky partyzánským snahám pár lidí, si takové dítě může ponechat malý kousek dětské nevinnosti…i když to má pak pro ně tragické následky. Mě jí bylo hrozně líto, od osmi jí dost ošklivě mučili aby se stala strojem na zabíjení v momentě, kdy ucítí jistou látku. Od toho se pak odvíjela spousta jejích problémů.

Target X je skoro stejně dobrý, i když IL u mě jasně vede. Target X má jednu ohromnou přednost a tou je velice líbivá kresba Mika Choie…všechny známé obrázky s Laurou má na triku on a jestli jeho dílo někdo označuje za zženštilé, přečetl moc málo mang.

Při dni M neztratila své schopnosti a Wolverine, který jí dostal od její matky nestarost, ji přivedl do Xavierova institutu, kde byla přijata dost rozporuplně. Už se o ní vědělo, že je vrah a to že je klonovaná jí na popularitě moc nepřidalo. Hlavně Emma Frostová jí dávala dost sežrat, že je potenciální nebezpečí pro její studenty atd. Nicméně se dokázala spřátelit s Cessily Kincaidovou alias Mercury, jejíž tělo je pokryto netoxickou rtutí a vůbec na to, že je to bývalá roztleskávačka, je to moc milá holka. A zdá se že je zamilovaná do telekynetika Juliana Kellera. No zdá se je slabé slovo…nevšiml by si toho snad jen slepý. Viz její tvrďácká promluva k Lady Deathstrike, která z drahého Helliona udělala špíz. Oznámila ji, že byla mrtvá od okamžiku, kdy se dotkla Juliana Kellera. Jestli tohle nebylo vyznání, tak opravdu nevím. Doufám, že se tenhle vztahnevztah dopracuje k nějakému…hm…pozitivnímu výsledku?

Po Messiah Complexu se stala členkou Wolerinova Očišťovatelbijského komanda, kam ji zlanařil Cyclops.

Má stejné schopnosti jako Wolverine: tj. regenerace, zostřené smysly a tři drápy, s tím rozdílem, že jí jeden vyjíždí z nohou a na ruce tudíž zbývají dva.

Její povaha se mění podle toho jaký scénárista jí má většinou nestarosti, ale jinak je to takový Sagara z Fullmetal Panic. V normálních věcech je jako ryba na suchu, ale když přijde na to, někomu vyrazit zuby tak si je hned jistá v kramflících.